Diyetisyen Gizem Nur | Terapi Evreni
Cansu A.
Seans Ücretleri
  • Görüntülü500.00 TL
  • Sesli450.00 TL
Seans süreleri 45 dakikadır. Hemen Randevu Al
Hakkında

Diyetisyenimiz, Gaziantep Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nden 2019 yılında mezun olmuş olup, Atatürk Üniversitesi’nde sosyoloji lisans eğitimine devam etmektedir. Aynı zamanda Selçuk Üniversitesi biyoloji anabilim dalı yüksek lisans programını birincilikle kazanarak yüksek lisans eğitimine başlamıştır. Lisans eğitiminde yetişkin hastalıklarında beslenme tedavisini Yrd. Doç. Dr. Ayşe Ünlü’den, çocuk hastalıklarında beslenme tedavisini Prof. Dr. Gülden Köksal’dan, toplumda beslenme durumunun saptanmasını Prof. Dr. Gülden Pekcan’dan, toplu beslenme sistemlerini Prof. Dr. Yasemin Beyhan’dan alan diyetisyenimizin 25 Aralık Devlet Hastanesi’nden diyabet okulu diploması, TDD’den Farklı Spor dallarında Egzersiz ve Beslenme ve Bilimsel Veriler Işında Probiyotikler sertifikası, GATA’dan Mikrobiyata ve Fekal Beslenme sertifikası bulunmaktadır. Mesleki ilgi alanı yetişkin ve çocuklarda görülen akut ve kronik hastalıkların tıbbi beslenme tedavisi olan diyetisyenimiz kişiye özel beslenme listeleri düzenlemektedir. Özel Konya Hospital’de poliklinik, servis ve yemekhanede yönetici diyetisyen olarak çalışan Dyt. Gizem Nur K. kliniğimizin uygulamasında yetişkin ve çocuk danışanlarla çalışmaktadır.

Diyetisyen Gizem Nur Hakkındaki Yorumlar

4.5 Puan
F. Ç.
Doktorum harikkkaaaa iyi ki varsınız ilk hastası olduğum için şanslıyım ❤️
5 Puan
M. B.
Teşekkür ederim
5 Puan
M. B.
Çok teşekkür ediyorum
4.5 Puan
S. S.
Uzun süredir kilo almaya çalışıyordum. Daha önce başka yaşam koçu ve diyetisyenlerle görüştüm fakat hiç güzel sonuçlar alamadım. Ama Gizem hanım ile başladığım süreç çok güzel ilerliyor. Gizem hanımı..
4.5 Puan
N. B.
İlk görüşme iyi geçti kanaat ve düşüncelerimi ilerleyen zamanlarda belirtirim teşekkürler
4.5 Puan
M. B.
Çok teşekkür ediyorum
4.5 Puan
N. B.
Mükemmel, akılda soru işaretleri bırakmayacak kadar gayet açık ve net açıklamalarla mükemmel görüşme oldu. Çok teşekkürler ederim.
5 Puan
N. B.
Diyetisyen gizem hanım gerçekten çok ama çok iyi kendisine yardımlarından dolayı çok teşekkür ederim
5 Puan
N. B.
Excellent, Excellent, Excellent. İşini bu kadar güzel yapan bir diyetisyen ile zayıflamaya çalıştığım için çok ama çok mutluyum. Teşekkürler Gizem Hanım.
5 Puan
N. B.
Daha önceden çok denedim zayıflamayı, bir türlü beceremedim. Diyetisyen Gizem hanımla başladığımızdan bugüne güzel sonuçlar aldım, çok memnun kaldım. İstediğim düzeye çok az kaldı yani bir nefes desem..
5 Puan
N. B.
Çok başarılı bir diyet dönemi geçirdim istediğim seviyeye geldim bundan sonraki dönemde sadece kontrol için görüşeceğiz tüm yardımlarınız için çok teşekkür ederim Gizem Hanım
5 Puan
M. B.
Gizem hanımla görüşmek bana çok iyi geliyor verdiği diyet listesi ile kendimi çok iyi hissediyorum. Harikasınız başarılarınızın devamını diliyorum. Teşekkürlerimi iletiyorum.
5 Puan
M. B.
Gizem hanım muhteşemsiniz tüm iyi dilekleriniz ve motivasyonunuz bana büyük bir güç zayıflama azmi veriyor. Teşekkür ediyorum sevgilerimi gönderiyorum.
5 Puan
M. B.
Gizem hanıma çoook teşekkürlerimi iletiyorum. Sevgilerimle!
5 Puan
N. B.
Gizem hanımın verdiği diyet programı başarılı geçti. İstediğim kilo seviyesine ulaştım. Yardımlarınız için çok teşekkürler Gizem Hanım
5 Puan
M. B.
Gizem hanım sağlıklı beslenmeme yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ediyorum. Desteğiniz ve verdiğiniz motivasyonla zayıflamaya devam ediyorum. Sevgilerimle,
5 Puan
S. M.
Emzirme döneminde. Çok güzek listelerle kilo veriyoruz Çok diyetisyene gittim ama sürdirabildiğim tek liste gerçekten. Çok ilgili bir bayan. Bebeğime ek gıda döneminde verebiliceğim besinleri neler ..
5 Puan
Ş. Ç.
Mükemmel ilgili
5 Puan
N. M.
İlk görüşme çok güzel geçti.çok pozitif biri Gizem hanım.çok ilgili,detaylıca her şeyi anlattı.çok teşekkür ederim Gizem hanıma burdan da????

Psikolojik Desteğe Mi İhtiyacınız Var?

Hemen Şimdi Seansa Başla!
Müşteri Temsilcisi
E-Posta Adresi
Adres
Beşiktaş / İstanbul