Kadınlar İçin En İyi Seks Pozisyonları | Terapi Evreni
Kadınlar İçin En İyi Seks Pozisyonları

1-ARDIÇ

Kadın sırtüstü, bacakları açık bir şekilde uzanır. Erkek yüzü kadına dönük şekilde kadının dizleri arasına oturur ve ayaklarını kadının başına doğru uzatır. Birleşmeyi sağlamak için kadını belinden ve kalçasından kavrar ve yükseltir. Kadın sırtından ve kollarından destek alarak hareket etmelidir. Kontrol kadında olduğundan orgazm kolaylaşacaktır. Bunun yanında yüz yüze bir pozisyon olduğu için yakınlık daha güzel hissedilecektir.

2-ÇARPI

Kadın hafif yan sırtüstü uzanır ve bir bacağını düz uzatırken diğerini kırıp göğsüne çeker. Erkek kadının uzattığı bacağına oturur ve kadının diğer bacağını tutarak göğsüne dayar. Erkek birleşmeyi sağlarken boştaki eliyle de kadının klitorisine dokunuşlar yapabilir.

3-AŞK ÜÇGENİ

Misyoner pozisyonuna benzerdir fakat çok daha etkilidir. Kadın sırtüstü uzanır erkek diz ve dirseklerinden güç alarak üzerindedir. Kadın kalçasını yükselterek erkeğin sırtına sarılarak asılı kalır, cinsel birleşmeyi sağlar ve yönetir. Klitorise temas mümkün olduğundan orgazm da kolaylaşır.

4-ŞELALE

Erkek sandalyede oturur, kadın kucağındadır. Cinsel birleşme ile kadın geriye doğru erkeğin bacakları arasından yere doğru yatar. Erkek kadının omuzlarından tutarak birleşmeyi yönetir.

5-BİNİCİ

Erkek bağdaş pozisyonunda oturur ve ellerini geriye koyar. Kadın erkeğin kucağına dizlerinin üstünde at biner gibi olacak şekilde oturur ve erkeğin başını kollarının arasına alır. Hızı ve derinliği kadın belirler. Bu pozisyonda sürtünme ile orgazm da mümkündür. Ritmi kadının belirlemesi de erkek için daha çok haz verici olacaktır.

6-LOTUS

Erkek bağdaş kurarak oturur ve kadın bacaklarını erkeğin beline dolar ve kucağına oturur. Erkek kadının kalçasından tutarak onu hareket ettirir, hızı ve derinliği belirler. Bedenler tamamen sarılmış olduğu için hem duygusal hem tutkulu bir seks olacaktır.

7-G NOKTASI

Kadın yatağa sırtüstü uzanır ve dizlerini kendine çeker. Erkek kadının karşısında dizleri üstüne durur. ve kadının ayalarından tutar ve tabanlarını göğsüne yaslayacak şekilde kadının kalçasını ve üst bedenini kaldırmasına yardımcı olur.Erkeğin kontrolünde birleşme sağlanır.

Partnerlerin cinsel organ yapıları her zaman birbirine uygun olmayabilir. Örneğin dar bir vajinal yapı varsa canınız acıyorsa ön sevişme uzun olmalı, kesinlikle ani ve hazırlıksız bir birleşme yaşamamalı gerekirse kayganlaştırıcı bazı ürünler kullanmalısınız.

 Bunun tam tersi bir durum söz konusu ise, vajinal yapı genişse ve birleşme sırasında vajinaya hava girişi ya da çıkışı olduğunu düşünüyorsanız önce kadının orgazm olması vajina daraldıktan sonra cinsel birleşme yaşanması iki tarafa da çok daha fazla haz verecektir.

 

 


Psikolog
Yazar
Psikolog Pelin
Seans Ücretleri
  • Görüntülü1100.00 TL
  • Sesli1050.00 TL
Seans süreleri 45 dakikadır. Hemen Randevu Al

Psikolojik Desteğe Mi İhtiyacınız Var?

Hemen Şimdi Seansa Başla!
Müşteri Temsilcisi
E-Posta Adresi
Adres
Beşiktaş / İstanbul