Mutluluğun Gizli Formülü | Terapi Evreni
Mutluluğun Gizli Formülü

           Herkesin bu hayattaki en temel amaclarindan bir tanesidir mutluluk. Peki, arayarak bulabilir miyiz ? Mutluluk, kisilerin besin kaynagidir. Nasil ki acıktığımızda yemek yiyip karnımızı doyuruyorsak mutluluk da bizim psikolojik olarak besin kaynagimizdir.

 

            Mutlulugun formulu her kisi icin farklilik gosterir. kimi için bir yemek yemek, oteki icin birseyler satin almak fakat daha baskalari icin ise spor yapmaktir. Herkesin mutluluktan aldigi zevk farklıdır . Mutluluk da önemli olan “anlam” dir. Bizim mutluluğa yüklediğimiz pozitif etkili davranışlar bizleri mutlu eder. Planlayarak veya bir yemek reçetesi degil ki, mutlulugu yakalayalım. Davranış , düşünce veya tutumlara yüklediğimiz anlamlarla ilgilidir. Bizler ne kadar bu anlamları pozitif taraftan baktığımızda işte o zaman mutluluğu yakalamış oluyoruz. Bir diğer taraftan ise; mutluluk tesadüfen de gerceklesir. Örneğin; sevdiğimiz insanların bizlere yaptığı sürprizler veya hayatımızda iyi sunulan fırsatlar tesaduflerle gerceklesir. Bazen ufak ama etkili şeyler de kişiyi mutlu eder.

 

            Demem o ki sevgili okurlar, mutluluk geldi mi ona sımsıkı sarılın ve o anın keyfini çıkarın. Mutlulugu doyasıya yaşayın ve tüm ruhsal besin kaynağınızı alın.


Psikolog
Yazar
Psikolog Funda
Seans Ücretleri
  • Görüntülü1400.00 TL
  • Sesli1400.00 TL
Seans süreleri 45 dakikadır. Hemen Randevu Al

Psikolojik Desteğe Mi İhtiyacınız Var?

Hemen Şimdi Seansa Başla!
Müşteri Temsilcisi
E-Posta Adresi
Adres
Beşiktaş / İstanbul