Prensim Biraz Narsist Misiniz ? | Terapi Evreni
Prensim Biraz Narsist Misiniz ?

Birisiyle taşıyorsunuz, heyecanlı bir flört dönemi başlıyor. O ilişkinin bütün ilkleri henüz deneyimlenmemiş birer merak ve haz unsuru olarak sizi yeniden canlandırıyor. Sürprizler, kaçamaklar, şık yemekler, düşünerek konuşulan güzel ve romantik sohbetler...

Karşınızda gerçek bir romantik var. Hayatının merkezi olmuşsunuz. Aradığınız aşk, şehvet, ilgi, ince düşünme, centilmenlik onda. Ayaklarınızı yerden kesiyor ve size aşkın gerçek olduğuna inandırıyor. Gözlerinizin içine aşkla bakıyor ve her şeyiniz onun için çok önemli. Sizinle ilgili her şey çok özel. Bilmediğiniz ihtiyaçlarınızı bile bilip karşılıyor. Adeta bir peri masalı...Bölmek istemezdim ama uyanmanın vakti geldi.

Bu beyaz atlı prensin bazı sorunları olabileceğini söyleyerek yıllar veya çok fazla özveri kaybederek yaşayacağınız pişmanlığı engellemek isterim. Zira bir hayal kırıklığı ile baş etmek daha basit olacaktır.

Shakespeare’in dediği gibi “Şiddetle başlayan hazlar şiddetle son bulurlar. Ölümleri olur zaferleri, öpüşürken yok olan ateş ile barut gibi.”

Prensim neyiniz var?

Bu kişiler genellikle narsisizm kişilik bozukluğu olan kişilerdir. Bir narsis sizi seçtiyse değerli olmanızın sebebi onun sizi seçmesidir. Kendisine “layık” bir kişi bulmuştur. Kırılgan, zayıf egosu için sizin aşkınızı kazanmak amacıyla elinden geleni yapacaktır. Sizin aşık olduğunuzdan emin olduktan sonra sizin libidinal enerjinizin güzel katkılarıyla egosu iyi hisseder bir duruma gelecek ve parlamaya başlayacaktır. Narsisler etrafındaki aşktan ve ilgiden, bulunduğu yerde önemli hissedilmekten beslenir. Sizin enerjinizi emer ve dışarı yansıtır. “O” nun sevgilisi olmak önemlidir. ”O” nu taşımak önemlidir. ”O” her zaman her yerde sizden daha önemlidir. Sizin enerjiniz git gide azalırken o güçlenir ve ışıldar. Dışarıdan bakan herkes onun harika bir insan olduğunu düşünür.

Sizin kontrolünüz dışında hızla büyüyen bir aşk yine sizin kontrolünüz dışında hızla sönecektir.

Prens Marka Giyer

Narsis bakımlı, iyi giyinmeyi seven, kendisine her şeyin en iyisini layık gören kişilerdir. Kendilerince bir hiyerarşi sistemleri vardır. Karşısındaki insan onun yargılarınca ondan değerli ise boyun eğer, daha az değerli ise boyun eğidirir. Dışarıdan kibar ve duyarlıdır. Onaylanma, takdir edilme ve ihtiyaç duyulma gereksinimleri vardır. Bu yüzden partnerlerini kendisine bağımlı hale getirmek için sık sık manipülasyon kullanır. Partneri kendini yetersiz, aşağı ve bağımlı hissetmeye başladıkça haz alır. Çünkü bu sırada sizin libidinal enerjiniz karşı taraf tarafından absorbe edilmektedir. Siz güç kaybederken “O” güç kazanmaktadır.

Değerinizin anlaşılmadığı, değerli olduğunuzu hissetmediğiniz bir yerden arkanıza bakmadan uzaklaşın. Kimseyi değerli olduğunuza ikna edemezsiniz. Değerinizin bilindiği bir yerde olmak kendinize borcunuzdur.

 

 


Psikolog
Yazar
Psikolog Pelin
Seans Ücretleri
  • Görüntülü1100.00 TL
  • Sesli1050.00 TL
Seans süreleri 45 dakikadır. Hemen Randevu Al

Psikolojik Desteğe Mi İhtiyacınız Var?

Hemen Şimdi Seansa Başla!
Müşteri Temsilcisi
E-Posta Adresi
Adres
Beşiktaş / İstanbul