Romantizm | Terapi Evreni
Romantizm

Romantizm, partnerlerin birbirlerine sevgisini ve bağlılığını göstererek, aşk duygusunu içinde barındıran, duygusal yoğunluğa verilen addır. Romantik olmak illa  partnerimize pahalı hediyeler almak, lüks yerlere götürmek anlamında olmamalıdır. Günümüzde romantizm biraz daha ekonomiye dayalı bir hal almaya başladı fakat;  gerçeğe bakacak olursak romantizmin içinde para yoktur. Para olursa romantizm olmaktan çıkıp, bir araç olarak gözükür. Romantik olmak bir araç olmamalıdır. Ama romantzimin asıl amacı beklenileninn dışına çıkmaktır.

 

Kişiler sevgilerini, duygularını dile getirdiği anda bile romantik olmuş olur. Birlikte uyumak, seni seviyorum demek, aynı anda aynı şeyden zevk almaktır aslında romantizm. Aynı mizaç, aynı duygu ve aynı frekansla hareket edebilme sanatıdır..

 

Romantik olmak kadın ve erkek için  farklı beklentilerdir. Kadınlar daha çok duygu odaklı şeyler beklerler partnerlerinden. Örneğin; kendisine zaman ayırmak, sevgi cümleler kurmak vb gibi şeyler beklerken. Erkekler ise daha çok çiçek almak, bir yerlere gitmek vb şeyler düşünür. Her iki görüş de doğrudur. Romantizmi bu saydıklarımı içine alabiliriz. Sadece bir frk ile. Aynı FREKANS’ta olduğunuz sürece, ortak bir paydada buluştuğunuz ürece yapılan tüm aktivite romantizmi kapsar.

 

Romantik olmak, çok pahalı bir hediye de olabilir, seni çok özledim cümleside olabilir. Önemli olan; partnerinize bunu hissettirmek ve göstermek. . 


Psikolog
Yazar
Psikolog Funda
Seans Ücretleri
  • Görüntülü1400.00 TL
  • Sesli1400.00 TL
Seans süreleri 45 dakikadır. Hemen Randevu Al

Psikolojik Desteğe Mi İhtiyacınız Var?

Hemen Şimdi Seansa Başla!
Müşteri Temsilcisi
E-Posta Adresi
Adres
Beşiktaş / İstanbul