Tutkulu Sevişmek | Terapi Evreni
Tutkulu Sevişmek

            Yaşam içinde karşılaşmış olduğumuz durum ve olaylardan ötürü partnerinizle aranızda olumsuz duygular, gerginlik vb gibi durumlar yaşamış olduğumuz ilişkiyi  oldukça etkilemektedir. Kimi zaman istemediğimiz halde partnerinizden uzaklaşabiliyor veya cinsellik yaşamak istemiyor olabiliyoruz. İlişkiyi canlı, heyecanlı ve zevkli hale getirmek bizim elimizde. Kimi zaman sıradan veya tekdüze giden cinsel hayatımızı renklendirmek istiyoruz. Hadi gelin hep birlikte daha tutkulu nasıl sevişebiliriz birkaç tüyo ile başlayalım;

 

            KONUŞMAK; cinsellik hakkında partnerinizle konuşabilirsiniz. Neleri yapmaktan hoşlanır, neleri yapmaktan hoşlanmıyor, veya cinsellik onun için ne anlam ifade ediyor diye bir sohbet oluşturabilirsiniz.

 

            BAŞLATMAK; partnerinizin mi veya kendinizin mi seksi başlatma girişiminden menun olup olmadığını sorgulayabilirsiniz.

 

            DOKUNMAK; partnerinizin en çok nerelerinden zevk ve haz aldığını keşfedebilirsiniz. Sevgi dolu dokunuşlarda bulunabiliriz.

 

            RİTÜEL OLUŞTURMAK; hangi zaman veya hangi aralıklarda sevişmek için belirli ritüeller oluşturabilirsiniz. 

 

            ZAMAN GEÇİRMEK; çok yoğun bir hayat yaşıyoruz. Gerek iş gerekse kendi aile hayatımız derken kimi zaman partnerimize zaman ayıramıyoruz. Partnerimiz için zaman ayırabiliriz.

 

            ÇEŞİTLİLİK; sahip olduğunuz seks türünü çeşitlendirebilirsiniz.

 

            İyi bir cinselliğin en temel etkeni duygusal yakınlıktır. Yakın olduğumuz, kendimizi güvende ve konforda hissettiğimiz zamanlarda  cinsellik yaşamak isteriz. İlişkilerinizde cinselliği güçlendirmek veya  canlı tutmak istiyorsanız yukarıda yazmış olduğum tüyalardan yararlanabilirsiniz veya daha fazlasını istiyorsanız bir cinsel terapistten yardım alabilirsiniz.


Psikolog
Yazar
Psikolog Funda
Seans Ücretleri
  • Görüntülü1400.00 TL
  • Sesli1400.00 TL
Seans süreleri 45 dakikadır. Hemen Randevu Al

Psikolojik Desteğe Mi İhtiyacınız Var?

Hemen Şimdi Seansa Başla!
Müşteri Temsilcisi
E-Posta Adresi
Adres
Beşiktaş / İstanbul