Biz Kimiz ? | Terapi Evreni

Terapi Evreni

Biz Kimiz ?

Terapi Evreni uygulaması ve web sitesi, Uzman Psikolog Esra Ezmeci tarafından kurulan, uzman desteği almak isteyen insanlara bulundukları yerden uygun ücretli terapi hizmeti sağlayan, herkes için erişimi ve kullanımı kolay olan online platformlardır.

Vizyon

Terapi Evreni, güvenilir ve kaliteli terapi hizmetini, dünyanın dört bir yanına ulaştırarak, insanların ruh sağlığına, kişisel gelişimlerine, dünya görüşlerine, duygusal gelişimlerine, ilişkilerine, iş ve özel hayatlarına olumlu bir katkı sağlamayı amaç edinmiştir. Bunu yaparken %100 danışan memnuniyetine ulaşmayı ve bu yönde gerekli her türlü adımı atmayı hedeflemektedir.

Misyon

Terapi Evreni’nin misyonu; - Toplumun yaşam kalitesini yükseltmek ve ruh sağlığına katkı sağlamak, - Kaliteli terapi hizmetini güvenilir bir yapı içinde ve uygun ekonomik koşullarda topluma sunmak, - Ruh sağlığı alanında son gelişmeleri takip eden ve uygulama geliştiren bir ekip sağlamak, - İnsana değer veren ruh sağlığı profesyonelleri yetiştirmek, - Verilen hizmetin kalitesini, teknolojik gelişmeleri takip ederek, danışanlarımızdan geri bildirim alarak ve iç denetim uygulayarak her zaman en üst seviyede tutmaktır.

Uzmanlarımız Kimlerdir ?

Uzman Psikolog Esra Ezmeci tarafından oluşturulan Terapi Evreni ekibi, ilgili alanlarda lisans ve sertifikaeğitimlerini almış, açık fikirli, etik ilkelere sadık, kendini geliştiren, özverili, literatürü takip eden,deneyimli ve güvenilir profesyonellerden oluşmaktadır.

Ekibimiz

Esra Ezmeci

Uzman Psikolog

Hayat hepimiz için gereken adaleti bir gün mutlaka sağlar çünkü dünya bu adaletin dengesiyle döner. Ne kadar güldürdüyseniz o kadar gülersiniz ama bilin ki ne kadar ağlatıp üzdüyseniz de o kadar üzülürsünüz. O yüzden yaşamda sevgiye inananlar bir yerlerde mutlaka kazanacaktır. Huzuru, güveni bulduğunuz o güzel kalp sizin eviniz olacaktır.

Ömer Bozkurt
Zet Ömer BozkurtGenel Koordinatör
Ömer Bozkurt
Ebru TürkoğluYönetici Asistanı
Ömer Bozkurt
Merve KayaYönetici Asistanı & Danışan İlişkileri Uzmanı

Psikolojik Desteğe Mi İhtiyacınız Var?

Hemen Şimdi Seansa Başla!
Müşteri Temsilcisi
E-Posta Adresi
Adres
Beşiktaş / İstanbul